Uprzejmie informuję, iż od bardzo długiego czasu trwają włamania na moje konta email i profile społecznościowe (pomimo regularnego zmieniania przeze mnie haseł, oraz stosowania na samym komputerze, komercyjnych programów typu firewall i antywirus).

Poniżej, załączam zrzut ekranu bezprawnego umieszczenia, pod koniec maja 2021r., z mojego profilu na Facebook’u dwóch komentarzy (“Anonymous User” jako odbiorca, oznacza, iż profil na którym zostały umieszczone komentarze, zablokował mnie, i nie mogę sprawdzić ich treści; stąd przypuszczam, iż albo były one o treści odstręczającej, albo sam profil też był fikcyjny, i całość miała na celu jedynie stworzyć na osobach trzecich wrażenie zamieszczania przeze mnie komentarzy określonej, negatywnej w wydźwięku dla mnie, treści).

Dlatego też, UPRZEJMIE PROSZĘ O PODCHODZENIE Z OSTROŻNOŚCIĄ DO WSZELKIEJ AKTYWNOŚCI (W TYM POLUBIEŃ I KOMENTARZY) Z MOICH PROFILI SPOŁECZNOŚCIOWYCH, KTÓRA MOŻE WYDAĆ SIĘ CO NAJMNIEJ DWUZNACZNA, DZIWNA, KONTROWERSYJNA CZY NIESTOSOWNA. Ponadto, będę bardzo wdzięczny, jeśli o takich przypadkach, zostanę poinformowany w wiadomości prywatnej na danym profilu społecznościowym.

Komentarze - włamanie