Gra o wybór 2: Reelekcja

Pełnienie funkcji radnego to może być strasznie poważne zadanie. Jednakże zawsze trzeba umieć znaleźć chwilę luzu. Na odprężenie, została przygotowana dla Was, gra komputerowa. To już druga jej część – pierwsza była przygotowana cztery lata temu, przed poprzednimi wyborami samorządowymi. Poniżej jej opis.

 

GRA O WYBÓR 2: REELEKCJA

W 2014 roku wydawało się, że po zwyciężeniu >Wyczesanego<, Ty, Michał Boruczkowski, spoczniesz na laurach, a Twoje Miasto, Poznań, będzie bezpieczne. Niestety. W chwilę po tym, jak >Wyczesany< został zestrzelony, zostałeś znienacka zaatakowany przez galaktyczny, bezzałogowy niszczyciel >Rainbow Jack<. Wyczerpany wcześniejszą walką nie miałeś szans. Jednakże, pomimo dużych strat, wywalczyłeś mandat radnego i zdołałeś uciec. Teraz nadszedł czas na rewanż i ostateczne rozstrzygnięcie. Zarówno Ty, młody pilot (raptem 36 lat!), jak i Mroczne Siły sterujące >Rainbow Jack’iem<, podjęliście rękawice w kolejnych wyborczych szrankach – kampanii wyborczej do wyborów samorządowych w 2018 roku. Ale zanim pokonasz galaktycznego niszczyciela, musisz rozprawić się z mniejszymi, bezzałogowymi statkami, różnych, sprzymierzonych z Mrocznymi Siłami, opcji politycznych. A to nie będzie takie proste…

Zasady są następujące.
W okręgu wyborczym nr VI (do Rady Miasta Poznania) jest ponad 70 tys. wyborców. Za każdy zestrzelony obiekt .N zdobywacie 400 głosów wyborców, za SLD – 500, a za PO – 1.000 głosów.
Dodatkowo, na końcu gry, w roli wielkiego, złego bossa jest niszczyciel >Rainbow Jack<. Jeśli pokonacie >Rainbow Jack’a< to zdobywacie 10.000 głosów i fotel Prezydenta Miasta Poznania.
Kieruje się samolotem strzałkami (góra, dół, lewo, prawo), strzela się używając “Spacji”, a pauza jest pod przyciskiem “Escape”.

Dobrej zabawy i powodzenia!

A poniżej pierwsza, kultowa już gra z kampanii 2014 roku.

Gra o wybór (2014)

Kampania wyborcza przeniosła się w kosmos.
Jesteście młodym pilotem, Michałem Boruczkowskim, który musi pokonać bezzałogowe obiekty latające innych opcji politycznych, by w jak największym stopniu wygrać wybory samorządowe. Dodatkowo, urzędującemu ówcześnie Prezydentowi Miasta, nie wystarczy już niszczyć lokalną demokrację i konkurencję polityczną poprzez zakaz (poza paroma miejscami) wywieszania plakatów wyborczych. Stworzył i uzbroił on bezzałogowy niszczyciel >Wyczesany<, który gotów jest spalić każdego śmiałka, który podniesie rękę na urzędującą władzę…

Zasady są następujące.
W okręgu wyborczym nr VII jest ponad 55 tys. wyborców. Za każdy zestrzelony obiekt SLD zdobywacie 500 głosów wyborców, a za PO – 1.000 głosów.
Dodatkowo, na końcu gry, w roli wielkiego, złego bossa jest niszczyciel >Wyczesany<. Jeśli pokonacie >Wyczesanego< to zdobywacie 10.000 głosów i fotel Prezydenta Miasta Poznania.
Kieruje się samolotem strzałkami (góra, dół, lewo, prawo), strzela się używając “Spacji”, a pauza jest pod przyciskiem “Escape”.

Mam nadzieję, że ta prościutka strzelanka sprawi Wam dużo frajdy.

I to już koniec materiałów wyborczych na mojej stronie internetowej. Do zobaczenia w terenie!

MICHAŁ BORUCZKOWSKI – TWÓJ RADNY